Přenosné hasící přístroje


Hasící přístroj je určen k prvotnímu protipožárnímu zásahu. V současné době je to tlaková nádoba, která obsahuje určitý druh hasiva, které je závislé na typu přístroje a je vybaven zařízením, kterým se uvádí do činnosti.

Dle typu hasiva mohou být přístroje:

  • Práškové, kterými lze hasit požáry třídy A, B, C, tedy pevné látky, kapaliny a plyny
  • Vodní, kterými lze hasit požáry třídy A, tedy pouze pevné látky
  • Vodní pěnové, kterými lze hasit požáry třídy A, B, tedy pevné látky a kapaliny
  • Sněhové (CO), kterými lze hasit požáry třídy B a C, tedy kapaliny, plyny i elektro zařízení pod napětím
  • S čistým hasivem lze hasit požáry třídy B a C, tedy kapaliny, plyny i elektro zařízení pod napětím


V našem eshopu www.vseprotiohni.cz můžete zakoupit veškeré přenosné hasící přístroje od renomovaného českého výrobce. Ke každému zakoupenému hasícímu přístroji je provedená platná revize dle vyhlášky 246/2001 Sb. a věšák na stěnu.Unifast spol. s r. o. je moderní rozrůstající se společnost, působící po celé ČR a SR. Díky svému zázemí je schopna řešit kompletní dodávky požárně bezpečnostního zařízení a následné revize těchto zařízení.

Jedná se o požární ucpávky, protipožární nátěry, přenosné hasící přístroje, požární uzávěry, požární hydranty, protipožární obklady, prověřování účinnosti požárních poplachových směrnic a revize požárních únikových cest.


www.unifast.cz www.vseprotiohni.cz www.revizeucpavek.cz www.pozarniucpavky.com www.pozarniochranaobjektu.cz www.vrtanibetonu.com
www.sanacevlhkehozdiva.com www.protipozarninatery.com www.prodejhasicichpristroju.com www.dunamenti.com www.projecthouse.cz www.pujcovnanaradi.com
www.fireprotect.cz www.protipozarniobklady.cz www.revizeprotipozarnichucpavek.cz www.obkladyfireprotect.cz